Medewerkers Cultuurcentrum

Veerle Anthonis – cultuurfunctionaris-directeur
beheer cultuurcentrum, programmatie en kunsteducatie
veerle.anthonis@schoten.be - 03 680 23 47

Nelen De Cock – cultuurfunctionaris-stafmedewerker
programmatie, communicatie en publiekswerking
nelen.decock@schoten.be - 03 680 23 45

Erika D'Huyvetter – administratief medewerker
onthaal, verhuur locaties en administratie
erika.dhuyvetter@schoten.be - 03 680 23 41

Lin Van Puijm – administratief medewerker
onthaal, verhuur locaties en administratie
lin.vanpuijm@schoten.be 

Lena Watters - administratief medewerker
ticketing, administratie, vrijwilligerswerking en uitstappen
elena.watters@schoten.be - 03 680 33 18

Karin Marynissen – administratief medewerker
ticketing, schooladministratie, cursussen en projecten
karin.marynissen@schoten.be - 03 680 23 42

Filip Schepers – stafmedewerker techniek-gebouwen
filip.schepers@schoten.be - 03 680 23 49

Joren Vanleene – theatertechnicus
technische ondersteuning
joren.vanleene@schoten.be - 03 680 23 50

Adelien De Pauw – theatertechnicus
technische ondersteuning
adelien.depauw@schoten.be - 03 680 23 50

Robbe Hollanders – theatertechnicus
technische ondersteuning
robbe.hollanders@schoten.be - 03 680 23 50

Conny Verschueren, Gina Bylois
onderhoud Kasteel van Schoten

Adil Betani, Rosie Andrijanic
onderhoud De Kaekelaar 


Medewerkers Cultuurdienst

Liesbeth Van Camp – bibliothecaris/cultuurbeleidscoördinator 
bibliothecaris - coördinatie culturele diensten, culturele inspraakraden, activiteiten en projecten cultuurdienst
liesbeth.vancamp@schoten.be - 03 680 17  11

Vincent Jespers - stafmedewerker cultuur
projecten cultuurdienst
vincent.jespers@schoten.be - 03 680 33 27

DELEN: