Medewerkers Cultuurcentrum

Veerle Anthonis – cultuurfunctionaris-directeur
beheer cultuurcentrum, programmatie en kunsteducatie
veerle.anthonis@schoten.be - 03 680 23 47

Nelen De Cock – cultuurfunctionaris-stafmedewerker
programmatie, communicatie en publiekswerking
nelen.decock@schoten.be - 03 680 23 45

Marleen Kloeck – administratief medewerker
onthaal, verhuur locaties
marleen.kloeck@schoten.be - 03 680 23 41

Amber Billion - administratief medewerker
vrijwilligers en uitstappen
amber.billion@schoten.be - 03 680 23 41

Karin Marynissen – administratief medewerker
ticketing, schooladministratie, cursussen en projecten
karin.marynissen@schoten.be - 03 680 23 42

Filip Schepers – stafmedewerker techniek-gebouwen
filip.schepers@schoten.be - 03 680 23 49

Joren Vanleene – theatertechnicus
technische ondersteuning
joren.vanleene@schoten.be - 03 680 23 50

Adelien De Pauw – theatertechnicus
technische ondersteuning
adelien.depauw@schoten.be - 03 680 23 50

Conny Verschueren, Gina Bylois
onderhoud Kasteel van Schoten

Betty Rooman, Leo Luyckx, Rosie Andrijanic
onderhoud De Kaekelaar 


Medewerkers Cultuurdienst

An Adriaenssens – cultuurbeleidscoördinator 
coördinatie culturele diensten, culturele inspraakraden, activiteiten en projecten cultuurdienst
an.adriaenssens@schoten.be - 03 680 23 43

Karin Gommers – administratief medewerker
boekhouding, administratie en projecten cultuurdienst
karin.gommers@schoten.be - 03 680 23 53

Sander Hendrickx – administratief medewerker
onthaal en administratie
sander.hendrickx@schoten.be - 03 680 23 48
 

DELEN: